Strona główna Strona główna
Biuro Turystyczne INVEST-NORD
Witamy na stronach Biura Turystycznego INVEST-NORD

plansza informacyjna PFR

Pozdrawiamy wszystkich użytkowników naszej strony i zapraszamy do częstego jej odwiedzania, a także do kontaktów z biurem.

Zajmujemy się przede wszystkim organizacją imprez turystycznych w oparciu o stanowiące naszą własność ośrodki wypoczynkowe. Są to 2 obiekty położone na terenie "Zielonych Płuc Polski" w najbardziej atrakcyjnych zakątkach tego regionu, w Puszczy Augustowskiej i na Pojezierzu Ełckim

Organizujemy wczasy, konferencje i imprezy integracyjne dla firm (w kraju i za granicą) a także kolonie i obozy młodzieżowe, biwaki i wycieczki szkolne, zielone szkoły, obozy sportowe oraz wycieczki zagraniczne zwłaszcza do krajów nadbałtyckich a szczególnie na Litwę.

 

Współpracujemy również z firmami, które w oparciu o bazę noclegową i wyżywienie w naszych ośrodkach samodzielnie organizują, kolonie, obozy sportowe i żeglarskie, zielone szkoły, konferencje i szkolenia, a także korzystają z noclegów tranzytowych dla grup jadących do krajów nadbałtyckich.

 

 


pitBiuro Turystyczne INVEST-NORD posiada zezwolenie Wojewody Podlaskiego nr 26/99 na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie organizowania imprez turystycznych w kraju i w krajach europejskich oraz jest członkiem Polskiej Izby Turystyki.